В офісі створено ефективний механізм спілкування з громадськістюПівденний офіс Держаудитслужби згідно із законодавством України, а також у відповідності з визначеними пріоритетними напрямами роботи, створив ефективний механізм спілкування між пресою та офісом. Згідно цього механізму керівництво офісу надає засобам масової інформації повну інформацію про свою діяльність, забезпечує журналістам вільний доступ до неї. Засоби масової інформації можуть проводити власне дослідження і аналіз діяльності офісу, дають свої оцінки, коментують отриману офіційну інформацію. Для висвітлення діяльності офісом використовуються такі форми підготовки та оприлюднення інформації:

проведення прес-конференцій;

брифінгів;

організація інтерв’ю з начальником офісу для представників засобів масової інформації;

розповсюдження прес-релізів;

забезпечення публікацій (виступів) у засобах масової інформації;

інші форми поширення офіційної інформації, що не суперечать законодавству України.За січень-грудень 2018 загальна кількість матеріалів, які забезпечили публічність та прозорість роботи Південного офісу Держаудитслужби, становить 2578. В місцевій пресі надруковано 60 статей та оголошень, проведено 23 виступи на радіо і 106 – по телебаченню. За звітний період кількість висвітлених матеріалів про роботу офісу через мережу Інтернет склала 2389.

За звітний період проведено та взято участь у 6 засіданнях круглого столу (присвячені 25-ї річниці створення Державної контрольно-ревізійної служби України; за запрошенням ректора ОНЕУ начальник офісу взяв участь у засіданні за темою: «Розвиток місцевих фінансів в умовах децентралізаційних змін»; за запрошенням голови Одеської обласної державної адміністрації взяв участь у панельній дискусії «Стан та перспективи реалізації національних реформ в Одеській області»; працівники кадрової служби офісу взяли участь у засіданні з актуальних питань впровадження Закону України «Про державну службу»; начальник офісу взяв участь у засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради при ООДА); кафедрою економічного аналізу обліково-економічного факультету проведено круглий стіл на тему: «Реалізація фахових компетентностей у сфері державного аудиту», з доповіддю виступав начальник Олег Муратов).

Начальник офісу активно надає інтерв’ю та бере участь у інформаційних програмах на телеканалах міста та області. З початку року відбувся 22 таких заходи.

Такий інформаційний захід, як брифінг, регулярно відбувається після проведення розширеного засідання колегії, на який також обов’язково запрошуються журналісти. Начальник офісу презентує інформацію, а також надає відповіді на запитання журналістів. 09.02.2018, 18.05.2018, 09.08.2018 та 09.11.2018 пройшли засідання колегій та 3 брифінги начальника офісу Олега Муратова.

За звітний період проведено 31 пряму телефонних ліній, згідно з діючим наказом на зв’язку з громадянами був начальник офісу.

Офісом проводиться широка роз’яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. У ЗМІ, на сайті офісу, на сайтах районних державних адміністрацій постійно розміщуються оголошення про особистий прийом громадян, номер «телефону довіри». За звітний період надано 281 таке повідомлення (251 – через Інтернет, 30 – оголошень в газетах).

Південний офіс Держаудитслужби має веб-сторінки у мережі Інтернет та Фейсбук. За січень-листопад опубліковано 359 інформацій, фото, відеосюжетів, оновлень та статей на сайті Південного офісу Держаудитслужби і 346 – на сторінки у Фейсбук.