Апаратна нарадаСьогодні відбулася чергова апаратна нарада Південного офісу Держаудитслужби за участю керівництва офісу та всіх начальників відділів.

Першою про результати роботи свого підрозділу доповідала начальник відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв’язку Ірина Шевельова. З початку року її підрозділом проведено 12 контрольних заходів: 8 ревізій та 4 державних фінансових аудити.


Під час ревізій встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 4,5 млн грн. Усунуто виявлених порушень на суму понад 3,9 млн грн. До правоохоронних органів передано матеріали 8 ревізій, за якими розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчинені кримінального правопорушення. Крім того, за результатами ревізій притягнуто 15 осіб до адміністративної відповідальності та прийнято 7 управлінських рішень.

Для направлення до Державної служби фінансового моніторингу відділом підготовлено інформацію про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, на 692 млн грн.

За результатами 4 аудитів виявлено неефективних управлінських рішень, що призвели до неотриманих доходів та зайвих витрат, на суму 34,4 млн грн. Надано 44 пропозиції, з яких 14 направлені на досягнення економічного ефекту.


Далі учасники наради заслухали звіт начальника фінансового відділу Майї Антонюк, обговорили виконання планів роботи за минулий період, відзвітували за проведену роботу своїх підрозділів. Олег Муратов акцентував увагу на забезпеченні належного контролю за станом проведення контрольних заходів з боку керівників відділів. Розглядалися й інші питання, по кожному з яких були прийняті відповідні рішення та надані начальником офісу доручення.