Апаратна нарадаНа щотижневій апаратній нараді Південного офісу Держаудитслужби обговорені ключові питання діяльності офісу за минулий період та заслухано звіти двох відділів.


Першою доповідала начальник відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг Наталя Стоянова про роботу свого підрозділу. Так, працівники відділу завершили 12 контрольних заходів: 9 ревізій фінансово-господарської діяльності та 3 державних фінансових аудитів потужних підприємств області.За результатами ревізій виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 130,3 млн грн, з яких: недоотримано фінансових ресурсів – майже 122 млн грн, незаконних витрат – 8,4 млн грн. З виявлених порушень відшкодовано 112,3 млн грн.За результатами всіх проведених відділом контрольних заходів виявлено фактів неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій, що призвели до упущених вигод/неотриманих доходів або непродуктивних/зайвих витрат, на майже 596 млн грн.

Наразі триває 2 державних фінансових аудити: державного підприємства «Одеський морський торговельний порт» та казенного підприємства «Морська пошуково-рятувальна служба».Далі згідно порядку денному заслухано начальника відділу контролю у сфері закупівель Олександра Васильєва. Так, з початку року відділом проаналізовано 423 процедури закупівель на суму більш як 4,1 млрд грн, що майже на 40 % більше у кількісному виразі за попередній рік (280 процедур). Встановлено порушень за 230 процедурами на майже 2,9 млрд грн.

Попереджено порушень через відміну торгів та розірвання замовниками договорів за 115 процедурами на загальну суму майже 1,9 млрд грн.

Далі звітну інформацію про проведену роботу на минулому тижні, а також про виконання доручень та проблемні питання були заслухані усі присутні керівники відділів.

Наприкінці апаратної наради Олег Муратов, начальник Південного офісу Держаудитслужби, дав низку доручень із зазначенням термінів їх виконання.