Запрошуємо на роботу в Південний офіс ДержаудитслужбиСьогодні відбулась зустріч начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова зі студентами 4-5 курсів Одеського національного економічного університету.

Метою проведення зустрічі було популяризація Служби, пошук та залучення молодих кадрів до роботи в офісі, ознайомлення зацікавлених осіб з завданнями та умовами роботи, наявними вакансіями та перспективою працевлаштування.


Зустріч проходила у форматі відкритого діалогу і учасники заходу мали нагоду поставити різні питання. Зокрема, Олег Муратов розповів про основні макроекономічні показники та тенденції розвитку економіки Одеського регіону, а також економіки України в цілому, говорив про новації законодавства та особливості Державного бюджету України 2019 року. Присутні дізналися про основні пріоритети, функції та завдання Служби, про результати роботи працівників офісу у поточному році.

Наприкінці зустрічі майбутніх молодих спеціалістів з фінансових питань запросили на проходження практики у Південному офісі Держаудитслужби, а найкращі з практикантів отримають змогу долучитися у майбутньому до команди офісу.