Апаратна нарадаПроведено щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Південного офісу Держаудитслужби.


Про роботу свого підрозділу доповіла начальник відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Тетяна Чебан. Вона проаналізувала виконання завдань її підлеглими за січень-листопад 2017 та 2018 рр.

За інформацією Тетяни Чебан, відділом проведені ревізії на 14 об’єктах (2017 – 11). Встановлено порушень, що призвели до втрат, на 10,8 млн грн (4,8), з яких незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів – майже на 10 млн грн, недоотримання фінансових ресурсів – 872 тис. грн. Відшкодовано на сьогодні більше 6 млн грн (5,5 млн грн). До правоохоронних органів передано 12 матеріалів, за якими порушено 5 кримінальних проваджень, долучено до матеріалів кримінального провадження матеріали 2-х ревізій, вручено 8 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Притягнуто 39 посадових осіб до адміністративної відповідальності.


Крім того, проведено 2 державних фінансових аудити. Аудитом Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства виявлено факти неефективних управлінських дій, що можуть свідчити про недоотримані доходи, на майже 55 млн грн.

В ході аудиту КП «Одесфарм» встановлено: недоотримання коштів, що призвело до втрат, на суму 2 млн грн, резерви доходів – 1,2 млн грн. За результатами аудиторського дослідження надано 19 рекомендацій на рівні Підприємства, з яких виконано 13 та 6 знаходяться у стані виконання.


Далі у рамках апаратної наради звітувала Алла Філіпова щодо стану взаємодії з правоохоронними органами в офісі, а також розглянуто поточні питання роботи підрозділів.


Наприкінці апаратної наради Валентина Король, перший заступник начальника Південного офісу Держаудитслужби, надала керівникам низку доручень відповідно до озвучених проблемних питань.