Стан розгляду звернень громадян за 9 місяців 2018 рокуЗа 9 місяців 2018 року в апарат Південного офісу Держаудитслужби звернулось 540 громадян зі 178 зверненнями, з яких:

від громадян поштою надійшло 83 звернення;

від громадян на особистому прийомі – 28;

через органи влади – 65;

від інших органів – 2.

Звернення стосуються питань діяльності органів місцевого самоврядування – 49; діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади – 26; діяльності підприємств та установ – 18; освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності – 14; щодо соціального захисту населення – 11; праці та зарплати – 10; щодо охорони здоров’я – 9; щодо комунального господарства – 9; культури, культурної спадщини та туризму – 8; житлової політики – 6; екології та природних ресурсів – 5; діяльності транспорту та зв’язку – 2; регіональної політики та будівництва – 1 та з інших питань – 10.

Зі 178 отриманих звернень на 175 надано відповіді та 3 залишаються на стадії розгляду.

Відповідно до положень Закону України «Про звернення громадян» керівництвом Південного офісу Держаудитслужби проводиться особистий прийом громадян. Затверджений Графік прийому громадян розміщено у приміщенні офісу та оприлюднено на веб-сайті Південного офісу Держаудитслужби. Інформація про прийом громадян розміщується на сайті Південного офісу Держаудитслужби після проведення заходу.

Відповідно до Порядку функціонування «телефону довіри» в апараті Південного офісу Держаудитслужби відповідальними працівниками організовано роботу з отримання, обліку та опрацювання інформації від фізичних осіб. На отримані за «телефоном довіри» повідомлення надаються роз'яснення щодо функцій Держаудитслужби та реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. Номер «телефону довіри» (048) 728-36-86 апарату Південного офісу Держаудитслужби доведено до громадськості через засоби масової інформації та розміщено на веб-сайті Південного офісу Держаудитслужби.

Також для підвищення ефективності зворотного зв’язку кожен громадянин може поінформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надіслати інформацію на електронну адресу doviraaudit@gmail.com.

Крім того, у звітному періоді для надання відповідей на запитання громадян начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів 27 прямих телефонних ліній, оголошення про які розміщуються на веб-сайті Південного офісу Держаудитслужби.