На особистому прийомі керівництва Південного офісу ДержаудитслужбиСьогодні, 30 жовтня 2018 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів черговий особистий прийом громадян, на який звернувся небайдужий мешканець Ананьївського району Баганець Микола Іванович.


Громадянин Баганець М.І. звернувся щодо ходу реалізації матеріалів проведеної Південним офісом ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності відділу освіти Ананьївської райдержадміністрації. Керівник Південного офісу повідомив заявника, що матеріали проведеної ревізії для розгляду та прийняття відповідних заходів передані до прокуратури Одеської області та надав консультативне роз’яснення з питань, що турбували заявника.

Також М.І. Баганець додатково скаржився щодо ймовірно нецільових витрат бюджетних коштів відділом освіти Ананьївської райдержадміністрації. З метою отримання роз’яснення з зазначеного питання шляхом направлення Південним офісом запитів до відповідних органів місцевого самоврядування начальник Південного офісу порекомендував громадянину оформити скаргу письмово.

Також начальник Південного офісу Держаудитслужби подякував Миколі Івановичу за його громадянську позицію.Нагадаємо, що керівництво офісу здійснює прийом громадян щовівторка, щосереди та щочетверга з 10.00 до 13.00. Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (048) 728-36-42.

Також зворотній зв'язок Південного офісу Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефону довіри» (048) 728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 (у п’ятницю з 09.00 до 16.45).

Окрім того, у Південному офісі Держаудитслужби створено електронну скриньку doviraaudit@gmail.com для зручності громадян при інформуванні про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.