Апаратна нарада Південного офісу Держаудитслужби29 жовтня 2018 року, під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби, Олега Муратова, проведено апаратну нараду. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Південного офісу Держаудитслужби.

Відповідно до порядку денного начальник Південного офісу проінформував керівників структурних підрозділів про результати розширеного засідання Колегії Держаудитслужби від 26 жовтня 2018 року.

За результатами роботи за січень-жовтень 2018 року відділу контролю органів влади, оборони, правоохоронних органах та місцевих бюджетів відзвітувала начальник відповідного відділу – Н. Пустова. Начальник Південного офісу відмітив відмінну роботу даного структурного підрозділу.

Також в рамках апаратної наради звітувала О. Іванова, начальник юридичного відділу, щодо аналізу стану притягнення за результатами контрольних заходів осіб до адміністративної діяльності за статтями 164-12 КУпАП та 164-14 КУпАП.

В ході апаратної наради керівником Південного офісу Держаудитслужби дано низку доручень відповідно до озвучених проблемних питань та наголошено на посиленні виконавської дисципліни.