Олег Муратов: «Ефективність – найважливіший показник нашої роботи»
Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату офісу.

На початку наради Олег Муратов поінформував присутніх про підведені підсумки роботи офісу на протязі трьох кварталів поточного року. Очільник офісу зазначив: «За 9 місяців ми провели 70 контрольних заходів. Виявили порушень, що призвели до втрат, на 186 млн грн, повернули державі 160 млн грн. Багато це чи мало? За весь 2017 рік виявили 91 млн грн та повернули 70 млн. Для мене ефективність – найбільш важливий показник. Всім дякую за роботу».


Окремо заслухали звіт начальника відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв’язку Ірини Шевельової. Її підрозділом проведено 9 контрольних заходів. З них 7 ревізій, якими встановлено порушень, що призвели до втрат, на понад 4,3 млн грн, а також 2 державних фінансових аудити, у ході яких встановлено неефективне використання коштів на понад 17 млн грн. Надано 14 пропозицій, з яких 5 направлені на досягнення економічного ефекту. Всі пропозиції прийняті до виконання, вже враховано 9.


Відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 3,8 млн грн, що складає 88,6 % від виявленого.

За переданими до правоохоронних органів 7 матеріалами ревізій розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 8 письмових повідомлень про підозру у вчинені кримінального правопорушення, 14 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

На даний час проводиться державний фінансовий аудит на ДП «Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки», триває аудит КП «Фортеця» та розпочато позапланову ревізію за зверненням об’єкта контролю КП «Набережне» Біляївського району.

Олег Муратов наголосив на необхідності підвищувати рівень знань у відділі: «Ми повинні постійно удосконалюватись. Тому систематичне навчання – передумова успіхів у роботі».

Далі завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Захар Зайцев наголосив на посиленні заходів щодо запобіганню корупційних проявів в офісі. Олег Муратов доручив забезпечити вжиття вичерпних заходів щодо виявлення та усунення причин і умов, що можуть сприяти скоєнню правопорушень.

Підсумовуючі нараду, за всіма розглянутими питаннями начальник офісу дав відповідні доручення для контролю та виконання.