Здоров’я – це найбільша цінність у житті людиниЗдоров’я – це найбільша цінність у житті людини, але в нескінченному потоці життєвих та трудових зобов’язань не завжди у нас є час зайнятись їм і ми щоденно відкладаємо звернення до лікаря на останню полицю своїх задач…

Так, при сприянні та всебічній підтримці начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова Первинною профспілковою організацією працівників Апарату Південного офісу Держаудитслужби укладено Договір з КУ «Одеський обласний клінічний медичний центр» про проведення медогляду працівників апарату Південного офісу Держаудитслужби.

Відповідно до укладеного Договору до програми медогляду було включено консультації терапевта, невропатолога, офтальмолога отоларинголога, дерматовенеролога, флюрографія та електрокардіографія.

Медогляд пройшли вже більше 50 співробітників Південного офісу Держаудитслужби і на сьогоднішній день продовжують проходити. Медогляд здійснюється за кошти Профспілки працівників Південного офісу Держаудитслужби.

«Колектив Південного офісу дійсно дуже вдячний нашій Профспілці та начальнику Південного офісу Олегу Муратову за проявлену турботу щодо нашого здоров’я. Ми отримали безцінну можливість приділити час власному здоров’ю - пройти всі необхідні дослідження та отримати відповідні консультації провідних лікарів. І наразі отримали можливість з новими силами приступити до роботи» - поділилась Оксана Шестакова, начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації.