Одеські аудитори виявили порушення на 2,6 млн грн в одному з управлінь Пенсійного фонду м. ОдесиПід час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в Суворовському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України в м. Одесі працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 2,6 млн грн. Ревізією охоплено період із 01 січня 2015 р. по 30 квітня 2018 року.

Через призначення пенсій без підтвердження статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зайво виплачено пенсійних виплат на загальну суму 1 млн грн.

Окрім того, 16 сім’ям призначено пенсії та щомісячну компенсацію за втрату годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи при відсутності висновків експертних комісій щодо зв’язку смерті з впливом іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії. Через це зайво сплачено 1,6 млн грн.

Матеріали ревізії передані до Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили порушень на 870 тис. грн у Департаменті екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації.