Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов особисто представив групу ревізорів в Тарутинському районіЗ 26 вересня Південний офіс Держаудитслужби розпочинає планову масштабну ревізію бюджету Тарутинського району Одеської області. Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов особисто представив групу ревізорів, які будуть перевіряти стан фінансово-господарської діяльності району.


У заході взяли участь керівники району, представники силових структур, керівники об’єктів контролю, представники громадськості та ЗМІ району.

Для перевірки затверджено наступні установи та заклади Тарутинського району: районна державна адміністрація та районна рада, фінансове управління, казначейська служба, Тарутинська та Березинська селищні ради, відділ освіти райдержадміністрації та центральна районна лікарня.

Олег Муратов представив кожному з керівників вищезгаданих об’єктів склад робочої групи, яка буде безпосередньо здійснювати ревізію на місці, окреслив основні моменти проведення ревізій, надав конкретні рекомендації і настанови державним аудиторам та наголосив на важливості взаєморозуміння і співпраці між аудиторами та відповідальними особами об’єктів, на яких проводяться заходи контролю.