На особистому прийомі начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега МуратоваСьогодні, 25 вересня 2018 року, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів черговий особистий прийом громадян, на який звернулись: Дудка Сергій Михайлович та Стоянцев Володимир Володимирович.

Так, С.М. Дудка звернувся з проблемних питань діяльності ОСББ м.Одеса, членами якого є він та його дружина. Зокрема, громадянин висловив своє занепокоєння щодо законності виділення коштів місцевого бюджету зазначеному ОСББ на ремонт комунікацій.

Щодо питання законності виділення коштів та їх використання зазначеному ОСББ – начальник Південного офісу надав доручення працівникам Південного офісу звернутись з запитами до Департаменту фінансів та Департаменту міського господарства Одеської міської ради з метою аналізу руху коштів, виділених зазначеному ОСББ, та звітності з використання таких коштів. За результатами проведеного аналізу запросив С.М. Дудку на повторний прийом для того, щоб надати йому розгорнуте роз’яснення з цього питання. Також Олег Муратов надав громадянину консультативне роз’яснення щодо шляхів вирішення інших проблемних питань діяльності ОСББ, які озвучив громадянин.


Також начальник Південного офісу Держаудитслужби провів консультаційне обговорення з громадянином В.В. Стоянцевим щодо проблемних питань, які розглядаються на даний час у суді за позовом В.В.Стоянцева.

Нагадаємо, що керівництво офісу здійснює прийом громадян щовівторка, щосереди та щочетверга з 10.00 до 13.00. Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (048) 728-36-42.

Також зворотній зв'язок Південного офісу Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефону довіри» (048) 728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 (у п’ятницю з 09.00 до 16.45).

Окрім того, у Південному офісі Держаудитслужби створено електронну скриньку doviraaudit@gmail.com для зручності громадян при інформуванні про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.