Особливості проведення публічних закупівельСьогодні начальник відділу контролю у сфері закупівель Олександр Васильєв прочитав лекцію на тему: «Особливості проведення публічних закупівель» для підвищення професійного рівня працівників юридичних служб територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій. Семінар організовано Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області.

В умовах реформування системи проведення публічних закупівель в Україні важко переоцінити необхідність підвищення професіонального рівня фахівців, до функціональних обов’язків яких входить їх проведення. Семінари є одним із заходів з підвищення рівня їх обізнаності.

Держаудитслужба є одним з основних контролюючих органів в екосистемі закупівель. Тому в допомогу учасникам торгів та для вирішення питань у сфері закупівель фахові спеціалісти Південного офісу Держаудитслужби неодноразово проводили зустрічі, надавали роз’яснення, охоче ділилися знаннями.

Сьогоднішня лекція присвячена розкриттю питань: державна політика у сфері закупівель, система функціонування закупівель в України; порядок проведення процедур закупівель; склад та характеристика тендерної документації та ін.