Приймаємо до лав держслужбовців молодь
Проведено щотижневу робочу нараду під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега МУРАТОВА, на якій розглянуто декілька питань.

Почалась нарада з урочистої події – чотири молодих переможці конкурсного відбору прийняли Присягу держслужбовця і стали рівноправними членами колективу Південного офісу Держаудитслужби.


Новопризначені державні службовці присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.


Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег МУРАТОВ щиро привітав переможців конкурсу з доленосним рішенням у їх житті і зазначив, що новообраним працівникам потрібно розуміти, яка відповідальність лягає на тих, хто вирішив присвятити себе цій роботі:

– Велика честь – працювати в такому професійному колективі, але це і додаткові можливості. Тепер все залежить від вас. Хочу, щоб ми стали єдиною командою, і сподівають, все у вас вийде.

З огляду на роль державної служби у процесі становлення України як незалежної, суверенної, демократичної держави, особливо приємно, що держслужбовці приєднались до команди професіоналів Південного офісу Держаудитслужби напередодні великого свята – Дня незалежності України. Олег МУРАТОВ щиро привітав весь колектив офісу з наступаючим святом:

– 27 років тому був зроблений єдино правильний вибір – і життя це підтвердило. І кожний з нас на своєму місці повинен робити все від нас залежне, щоб змінювати життя на краще. Нам є чим пишатися, але і над чим працювати».

Олег МУРАТОВ представив присутнім і привітав з призначенням на посаду заступника начальника відділу контролю органів влади, оборони, правоохоронних органів та місцевих бюджетів Надію ВОЛКОВУ – фахового економіста, яка приєдналася до колективу офісу.

Далі згідно порядку денному про результати роботи свого підрозділу з початку року доповів начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Віталій ШКУРАК.


За інформацією Віталія ШКУРАКА відділом проведено 8 контрольних заходів, з яких 3 ревізії окремих питань, 1 аудит та працівники відділу взяли участь у виконанні централізованих доручень: у 4 державних аудитах бюджетних програм.

По результатах ревізій відділу встановлено порушень на загальну суму 16,3 млн грн, у тому числі, що призвели до втрат, – на 1,1 млн грн. За результатами 4 централізованих аудитів встановлено понад 99 млн грн неефективних витрат бюджетних коштів.

У найближчих планах відділу: взяти участь у державному аудиті ефективності бюджетних програм Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Окрім того, буде розпочато ревізію окремих питань державного підприємства «Служба капітана Іллічівського морського рибного порту».

У ході обговорення звіту Олег МУРАТОВ зазначив, що в роботі відділу є позитивні зрушення, зростають показники і робота змінюється на краще.

Далі зі звітною інформацією про проведену роботу на минулому тижні, а також про виконання доручень були заслухані усі присутні керівники.

Наприкінці апаратної наради Олег МУРАТОВ поставив завдання, а також дав низку доручень із зазначенням термінів їх виконання.