Брифінг Світлани Шаталової і Олега Муратова


Під час розширеного засідання колегії традиційно заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова і начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провели брифінг для представників засобів масової інформації.

Брифінг присвячений результатам діяльності Південного офісу Держаудитслужби за січень-липень 2018 року.

Світлана Шаталова зазначила: «Керівництво області дуже ретельно стежить за роботою Південного офісу. З почутого сьогодні на колегії ми всі повинні зробити висновки. І у нас вже є напрацювання та домовленість про подальшу співпрацю. Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов відмічає позитивну та корисну роботу працівників офісу».

Олег Муратов подякував за високу оцінку та довіру до аудиторів з боку керівництва області і запевнив: «Підтримку ми відчуваємо щодня, а рівень взаємодії буде і надалі зростати».

Далі Олег Муратов навів декілька ключових даних роботи апарату офісу, торкнувся теми продовження реформування служби, напрямів взаємодії з облдержадміністрацією, результатів окремих контрольних заходів і відповів на численні запитання журналістів телеканалів: «МедіаІнформ», «ДумскаяТВ», «Репортер», «Южная волна», «7-й канал», «ГРАД», «Арт», «Академія».