Одеські аудитори виявили порушення у Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні на суму 21 млн грн


У Південному територіальному квартирно-експлуатаційному управлінні під час проведення ревізії окремих питань працівники апарату Південного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на майже 21 млн грн. Період, що підлягав ревізії, – з 1 червня 2015 по 31 січня 2018 року.

Аудитори перевірили виконання будівельних робіт у військовому містечку Дачне-2, с. Дачне Одеської області та виявили таке. За всіма об’єктами підрядні організації завищили обсяги виконаних робіт, через що підрядники безпідставно отримали бюджетних коштів та завдали матеріальної шкоди Південному ТКЕУ на таких об’єктах: під час будівництва казарми – на 10,5 млн грн; на будівництві їдальні у в/м – 9,5 млн грн; на реконструкції котельної – 277 тис. грн; на будівництві медичного пункту – 244 тис. грн; на будівництві будівлі гуртожитку для військовослужбовців за контрактом – на 119 тис. грн; на реконструкції зовнішніх мереж електропостачання – 40 тис. грн.

Такі самі порушення виявлено і на двох об’єктах – капітальний ремонт будівлі їдальні та казарми у м. Подільськ Одеської області, а також під час ремонту будівлі казарми у м. Одеса. Сума заподіяної матеріальної шкоди Південному ТКЕУ – майже 100 тис. грн.

Завдяки діям аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень на більш як 15 млн грн.

Окрім того, установлено порушення законодавства у сфері закупівель, зокрема, управлінням не відхилено тендерні пропозиції учасників торгів через їх невідповідність вимогам замовника.

З метою повного повернення завданих збитків до об’єкта контролю надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень.

Результати ревізії передані до військової прокуратури Південного регіону України.

Нагадаємо, що одеські аудитори під час ревізії Одеського національного політехнічного університету виявили порушень на 3,3 млн грн.