На особистому прийомі начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега МуратовСьогодні, 31 липня 2018 року начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів черговий особистий прийом громадян, на який звернувся небайдужий мешканець Ананьївського району Баганець Микола Іванович.

Громадянин Баганець звернувся щодо зловживання службовим положенням посадових осіб відділу освіти Ананьївської райдержадміністрації.

Начальник Південного офісу повідомив заявника про те, що саме в даний час проводиться ревізія зазначеного структурного підрозділу Ананьївської РДА. Ревізію очолює начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту, та інформатизації. Також до ревізії залучено фахівця за спеціальністю «Інженер з будівництва».

Олег Муратов запевнив, що ревізія проводиться максимально об’єктивно і неупереджено. За результатами ревізії буде поінформовано заявника.

Також начальник Південного офісу Держаудитслужби подякував Миколі Івановичу за його громадянську позицію та активну участь у боротьбі з фактами порушення Закону. Адже наведення порядку в Одеському регіоні зокрема, та в країні в цілому, можливо тільки загальними зусиллями.


Нагадаємо, що керівництво офісу здійснює прийом громадян щовівторка, щосереди та щочетверга з 10.00 до 13.00. Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (048) 728-36-42.

Також зворотній зв'язок Південного офісу Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефону довіри» (048)728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 (у п’ятницю з 09.00 до 16.45).

Окрім того, у Південному офісі Держаудитслужби створено електронну скриньку doviraaudit@gmail.com для зручності громадян при інформуванні про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.