Апаратна нарада Південного офісу Держаудитслужби


Сьогодні, 24 липня 2018 року, під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби, Олега Муратова, проведено апаратну нараду. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів Південного офісу Держаудитслужби.

Відповідно до порядку денного керівниками підрозділів були представлені звіти роботи за перше півріччя 2018 року та звіти щодо поточної діяльності за липень 2018 року.

Першою відзвітувала про роботу відділу Наталія Стоянова, начальник відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг.Так, відповідно до звіту начальника відділу, протягом січня-червня 2018 року за результатами проведених 7 контрольних заходів відділом виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 125,1 млн. грн, з яких недоотримання фінансових ресурсів становило майже 118 млн. млн грн, незаконні витрати – 7,19 млн гривень.

Також забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 110,2 млн грн (в тому числі відшкодування по контрольним заходам минулих років – 240,86 тис. грн).

За перше півріччя 2018 року структурним підрозділом складено 10 протоколів за ст.164-2 КУпАП, які сплачені в повному обсязі.

До правоохоронних органів направлено матеріали по 3-м контрольним заходам, за результатами розгляду яких розпочато досудове розслідування – 1 матеріал, долучено – 2 матеріали.Далі звітував начальник юридичного відділу, Сергій Башкіров, який поінформував присутніх про те, що працівники відділу протягом півріччя взяли участь у засіданнях судів, на розгляді у яких станом на 1 липня 2018 року знаходиться 23 справи.Олег Муратов висловив позитивну оцінку результатам роботи відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг.

Також у ході апаратної наради начальник Південного офісу Держаудитслужби розкритикував окремих керівників відділів та секторів стосовно недостатнього володіння запитуваною інформацією відповідно до їх професійної компетенції. Було наголошено на посиленні виконавської дисципліни та надано окремі доручення відповідно до озвучених проблемних питань.