Репортаж з особистого прийому Олега Муратова17 липня начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів черговий особистий прийом громадян, на який звернулись: Володимир Стоянцев, Михайло Ненно, Тетяна Матюшина та Тетяна Жарська. У ході спілкування з керівником офісу громадяни висловили пропозиції та просили сприяння у вирішенні наболілих проблемних питань.

Зокрема, Володимир Стоянцев підняв проблему пільгового перевезення осіб з інвалідністю, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у приміському транспорті (відвідувач скаржився на проблеми реалізації готівкового відшкодування проїзду). Також громадянин Стоянцев звернувся з проханням провести ревізію закладу охорони здоров’я, розташованого в Київському районі м. Одеса, – на думку відвідувача, в даному закладі мають місце факти нецільового використання комунального майна.

Михайло Ненно звернувся з питань недоотримання міським бюджетом коштів у зв’язку з необгрунтованим наданням податкових пільг підприємцям та громадським організаціям, які обслуговують парковки та стоянки м.Одеса.

Громадянка Тетяна Матюшина підняла питання недоотримання в повній мірі житлово-комунальних послуг від ЖКГ «Хлібодарське» відповідно до сплачених нею коштів та відсутності належного контролю за діяльністю цього КП з боку органів місцевої влади.

Тетяна Жарська, голова Великомихайлівської ОТГ, звернулась з проханням провести аудит фінансово-господарської діяльності комунального підприємства, заснованого Великомихайлівською селищною радою.

З боку начальника Південного офісу відвідувачи отримали вичерпні детальні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань, було обіцяно максимально посприяти у вирішенні проблемних питань.

Олег Муратов дав низку доручень, зокрема: направити листи-запити на профільні структурні підрозділи Одеської облдержадміністрації та органи Одеської міської ради для отримання детальних роз’яснень та з метою ініціювання розгляду порушених громадянами питань спільно з Апаратом Південного офісу Держаудитслужби.

Особистий прийом начальника Південного офісу пройшов за участю Вікторії Єрьоменко, журналіста газети «Одеські вісті».

Нагадаємо, що керівництво офісу здійснює прийом громадян щовівторка, щосереди та щочетверга з 10.00 до 13.00. Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (048) 728-36-42.

Також зворотній зв'язок Південного офісу Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефону довіри» (048) 728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 (у п’ятницю з 09.00 до 16.45).

Окрім того, у Південному офісі Держаудитслужби створено електронну скриньку doviraaudit@gmail.com для зручності громадян при інформуванні про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.