Апаратна нарада


Робочий тиждень у Південному офісі Держаудитслужби розпочався з апаратної наради, яку провів начальник офісу Олег Муратов. На нараді були присутні керівники всіх підрозділів, обговорювались ключові напрями діяльності офісу за минулий період.

Олег Муратоврозпочав з перевірки виконання доручень, наданих на попередній апаратній нараді, наголосивши на неухильному виконанні завдань керівництва офісу.

Далі згідно з порядком денним представили звіти роботи за період з початку року начальники відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Тетяна Чебан, відділу контролю у сфері закупівель Олександр Васильєв, фінансового відділу Майя Антонюк.

Так, відділом контролю у соціальній галузі та сфері культури проведені ревізії на 7 об’єктах, встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 5,7 млн грн: незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів – 4,9 млн грн, недоотримання фінансових ресурсів – 760 тис. грн.

Відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 4,9 млн грн.

До правоохоронних органів передано 8 матеріалів, за ними відкрито 2 кримінальних провадження, долучено до матеріалів кримінального провадження матеріали 2-х ревізій, вручено 8 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Прийнято 19 управлінських рішень, за якими притягнуто до дисциплінарної відповідальності 29 осіб, до матеріальній відповідальності 5 осіб та звільнена із займаної посади 2 посадові особи.

Далі доповідав начальник відділу контролю у сфері закупівель Олександр Васильєв.

Так, з початку року відділом проведено аналіз 130 процедур закупівель на суму майже 1,5 млрд грн, що більш ніж у двічі аналогічного показника 2017 року (60 процедур). Встановлено порушень аналізу за 100 процедурами на загальну суму більш ніж 1,2 млрд грн. Зазначені результати є вдвічі кращими у кількісному виразі (49 процедур) та на 20 % кращі у сумовому (973 млн грн) за аналогічний період 2017 року.

Попереджено порушень через відміну торгів та розірвання договорів замовниками за 63 процедурами на загальну суму більш ніж 875 млн грн.

Далі начальник фінансового відділу Майя Антонюк доповіла про завершення реорганізації Державної фінансової інспекції в м. Севастополі шляхом приєднання до Південного офісу Держаудитслужби, зробила аналіз фінансово-господарської діяльності, заробітної плати та інших видатків Апарату у порівнянні із структурними підрозділами Південного офісу Держаудитслужби.

Наприкінці апаратної наради Олег Муратов поставив завдання працівникам, а також дав низку доручень із зазначенням термінів їх виконання.