Апаратна нарада


Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату офісу.

На нараді розглядали загальні питання життєдіяльності офісу, заслухали звіт заступника голови комісії з реорганізації Інну Леонову про стан проведення реорганізації Державної фінансової інспекції в м. Севастополь та Державної фінансової інспекції в Автономній Республіці Крим, а також озвучили проблеми, вирішення яких прискорить реорганізаційний процес.

Олег Муратов зазначив: «Ситуація неординарна, але завдання поставлено – його треба виконувати».

Для вирішення завдання задіяні структурні підрозділи офісу: юридичний відділ займається правовими питаннями, адміністративно-господарський відділ – майновими відносинами, відділ роботи з персоналом – кадровими питаннями. Олег Муратов дав низку порад і доручень і встановив терміни їх виконання.

Далі про стан проведення перевірки державного майна, що знаходиться у користуванні Держаудитслужби на території Одеської області, доповіла начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення, документообігу та контролю виконавської дисципліни Галина Луговцева. Олег Муратов дав доручення провести ретельне обстеження об’єктів, що належать Південному офісу в районах області, для раціонального їх використання.

Далі завідувач сектору ІТ забезпечення Володимир Ніжегородов доповів про стан матеріально-технічного оснащення апарату офісу.

За всіма розглянутими питаннями начальник офісу Олег Муратов дав відповідні доручення та визначив дати виконання.