На особистому прийомі у Олега Муратова


Сьогодні, 29 травня, начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів черговий особистий прийом громадян, на який звернувся, зокрема, одесит Володимир Стоянцев.

У ході спілкування з керівником офісу він просив допомогу у вирішенні наболілих питань. Проблеми стосувалися пільгового перевезення осіб з інвалідністю у приміському транспорті, дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, відвідувач скаржився на можливі неправомірні дії з боку посадових осіб виконавчої служби та центру вторинної правової допомоги області.

«Ми ретельно розглянемо Ваше звернення, з’ясуємо деталі і надамо обґрунтовану відповідь у межах компетенції та встановлений законом строк. Надання відповіді на озвучені Вами питання я беру під особистий контроль», – завірив заявника Олег Муратов.

Олег Муратов залучив керівників структурних підрозділів, у компетенції яких – вирішити підняті громадянином проблеми: в.о. начальника відділу комунікацій, зв’язків з громадськістю та звернень громадян Галину Лосюк, заступника начальника юридичного відділу Ольгу Іванову. І під час прийому дав відповідні розпорядження та встановив термін їх виконання.

Відвідувач отримав вичерпні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань.

Нагадаємо, що керівництво офісу здійснює прийом громадян щовівторка та щосереди з 10.00 до 13.00. Попередній запис на особистий прийом здійснюється за телефоном (048) 728-36-42.

Також зворотній зв'язок Південного офісу Держаудитслужби з громадськістю забезпечується за допомогою «телефону довіри» (048) 728-36-86 щодня (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 (у п’ятницю з 09.00 до 16.45).

Окрім того, у Південному офісі Держаудитслужби створено електронну скриньку doviraaudit@gmail.com для зручності громадян при інформуванні про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни.