Брифінг Світлани Шаталової і Олега Муратова


Сьогодні під час розширеного засідання колегії заступник Голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова і начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провели брифінг для представників засобів масової інформації регіону.

Брифінг присвячений результатам діяльності Південного офісу Держаудитслужби з початку року. Світлана Шаталова високо оцінила роботу офісу: «Ми всі повинні зробити висновки з почутого. І у нас вже є домовленість, що спільними зусиллями з Південним офісом будемо координувати роботу, прикладемо всі зусилля, щоб спрацювати на упередження порушень. З боку Голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова нульова толерантність до порушників».

Олег Муратов подякував за високу оцінку та довіру до аудиторів з боку керівництва області і запевнив, що рівень взаємодії і взаєморозуміння будуть надалі зростати.

Далі Олег Муратов навів декілька ключових цифр, відмітивши, що з початку року одеські аудитори відшкодували виявлені порушення на 122 млн грн. «Нещодавно на офіційному сайті Кабінету Міністрів України розміщено інформацію про роботу одеських аудиторів. Це підтверджує те, що Уряд дуже ретельно і пильно стежить за нашою роботою».

Також Олег Муратов торкнувся теми продовження реформування служби, пріоритетних напрямів роботи офісу, напрямів взаємодії з облдержадміністрацією, результатів окремих контрольних заходів.

Олег Муратов відповів на чисельні запитання журналістів телеканалів: «МедіаІнформ», «Круг», а також журналістів одеських газет та Інтернет-видань, зокрема, щодо ревізій Лиманського району, КП «Теплопостачання міста Одеса», аудиту морських торговельних портів, Департаменту освіти Одеської міської ради та ін.

На брифінгу були присутні телеканали: «МедіаІнформ», «Круг», «Репортер», «Южная волна», «7-й канал», «ГРАД», «Арт», «Академія».