В офісі створено ефективний механізм спілкування з громадськістю


Південний офіс Держаудитслужби згідно із законодавством України, а також у відповідності з визначеними пріоритетними напрямами роботи, створив ефективний механізм спілкування між пресою та офісом. Згідно цього механізму керівництво офісу надає засобам масової інформації повну інформацію про свою діяльність, забезпечує журналістам вільний доступ до неї. Засоби масової інформації можуть проводити власне дослідження і аналіз діяльності офісу, дають свої оцінки, коментують отриману офіційну інформацію. Для висвітлення діяльності офісом використовуються такі форми підготовки та оприлюднення інформації:

проведення прес-конференцій;

брифінгів;

організація інтерв’ю з начальником офісу для представників засобів масової інформації;

розповсюдження прес-релізів;

забезпечення публікацій (виступів) у засобах масової інформації;

інші форми поширення офіційної інформації, що не суперечать законодавству України.

За січень-квітень 2018 року загальна кількість матеріалів, які забезпечили публічність та прозорість роботи Південного офісу Держаудитслужби, становить 753. В місцевій пресі надруковано 21 статтю та оголошень, проведено 8 виступів на радіо і 36по телебаченню. За звітний період кількість висвітлених матеріалів про роботу офісу через мережу Інтернет склала 688.

За звітний період проведено 2 засідання круглого столу (присвяченого 25-ї річниці створення Державної контрольно-ревізійної служби України; за запрошенням ректора ОНЕУ начальник офісу взяв участь у засіданні за темою: «Розвиток місцевих фінансів в умовах децентралізаційних змін»).

Начальник офісу активно надає інтерв’ю та бере участь в інформаційних програмах на телеканалах міста та області. З початку року відбулося 7 таких заходів.

Такий інформаційний захід, як брифінг, регулярно відбувається після проведення розширеного засідання колегії, на який також обов’язково запрошуються журналісти. Начальник офісу презентує інформацію, а також надає відповіді на запитання журналістів. 09.02.2018 пройшло засідання колегії та брифінг начальника офісу Олега Муратова.

За звітний період проведено 9 прямих телефонних ліній, згідно з діючим наказом на зв’язку з громадянами був начальник офісу.

Офісом проводиться широка роз’яснювальна робота з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом. У ЗМІ та на сайті офісу постійно розміщуються оголошення про особистий прийом громадян, номер «телефону довіри». За звітний період надано 61 таке повідомлення (46 – через Інтернет, 15 – оголошень в газетах).

Південний офіс Держаудитслужби має веб-сторінки у мережі Інтернет та Фейсбук. За січень-квітень опубліковано 105 інформацій, відеосюжетів, оновлень та статей на сайті Південного офісу Держаудитслужби і 112 на сторіки у Фейсбук.