Апаратна нарада


Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів чергову нараду за участю першого заступника начальника Валентини Король, керівників структурних підрозділів апарату офісу.

На порядку денному – звіти двох підрозділів за результатами контрольних заходів, проведених протягом І кварталу 2018 року, а також поточна робота працівників офісу.

Першою про роботу свого підрозділу доповідала начальник відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації Оксана Шестакова.

З початку року відділом проведені 3 ревізії. Встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 2,2 млн грн. Проведеною роботою відшкодовано понад 1,8 млн грн. До об’єкта контролю застосовано фінансову санкцію, матеріали 2 ревізій передано до правоохоронних органів, порушено 3 кримінальні провадження. До суду направлено 5 протоколів про адміністративне правопорушення, а також притягнуто 29 посадових осіб.

Прийнято 14 управлінських рішень, за якими притягнуто до дисциплінарної відповідальності 39 осіб та звільнена із займаної посади 1 посадова особа.

Заслухавши звіт, Олег Муратов подякував за роботу підрозділу та надав доручення щодо подальшого вдосконалення.

Далі звітувала про роботу начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Тетяна Чебан.

Вона зазначила, що працівниками відділу за цей період проведено 3 ревізії та аудит діяльності суб’єкта господарювання.

Ревізіями встановлено порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 1,7 млн грн, відшкодовано 1,1 млн грн. До правоохоронних органів передано матеріали 4 ревізій, порушено 1 кримінальне провадження. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб.

Прийнято 7 управлінських рішень, за якими притягнуто до дисциплінарної відповідальності 1 особу та 1 посадову особу звільнено із займаної посади.

Проведеним аудитом Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства виявлено фактів неефективних управлінських дій на загальну суму майже 55 млн грн та порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 313 тис. грн. Для покращення роботи підприємства аудитори надали 10 пропозицій.

Далі керівники підрозділів доповіли про попередні результати поточних ревізій та аудитів, озвучили проблемні питання, виконання доручень, наданих на попередній апаратній нараді.

По завершенню Олег Муратов підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання на найближчу перспективу.