Апаратна нарада


Сьогодні під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова відбулась чергова апаратна нарада.

На порядку денному – звіти двох підрозділів, а також поточна робота працівників офісу.

Першою про роботу свого підрозділу доповідала начальник відділу адміністративно-господарського забезпечення та організації документообігу Галина Луговцева. Вона зазначила, що працівники відділу здійснюють контроль за єдиним порядком документування управлінської інформації, ведення документообігу, за дотриманням порядку роботи з документами в структурних підрозділах, а також організацію і ведення господарських справ, обслуговування та матеріально-технічне забезпечення.

Галина Луговцева закцентувала увагу присутніх на тому, що з 17.01.2018 набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», якою затверджена Типова Інструкція з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві. Цією постановою визнано такою, що втратила чинність Постанова КМУ № 1242 «Про затвердження типової інструкції з діловодства».

Олег Муратов дав доручення суворо дотримуватись змін з ведення документообігу в офісі, які зазначені у постанові.

Далі про роботу свого підрозділу звітувала завідувач сектору внутрішнього аудиту Галина Лосюк. Вона зазначила, що від початку року сектором прийнято участь у розгляді 98 запитів та звернень, у тому числі: від громадян – 52; від громадських організацій – 38; від депутатів – 8. Крім того, було розглянуто 13 запитів про доступ до публічної інформації.

Основні питання, що порушуються у зверненнях: факти порушень чинного законодавства службовими та посадовими особами підприємств, установ та організацій при використанні бюджетних коштів, про можливі факти корупційних діянь та з вимогами щодо проведення контрольних заходів на тому чи іншому об’єкті контролю.

Олег Муратов наголосив на неприпустимості формального підходу при розгляді звернень, а також на здійсненні постійного контролю за своєчасністю надання відповідей на звернення та запити, як це і передбачено законодавством України.

На завершення наради Олег Муратов заслухав проблемні питання, які виникають під час роботи, та дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.