Апаратна нарада


Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів чергову нараду за участю першого заступника начальника Валентини Король, керівників структурних підрозділів апарату офісу.

Начальники відділів звітували про виконання доручень, а також проведену за минулий тиждень роботу. Згідно порядку денному про роботу відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування за січень-лютий 2018 року доповідав його начальник Віталій Шкурак.

Так, на теперішній час відділом одночасно проводяться наступні заходи: 1 ревізія, фахівці відділу беруть участь у 2 аудитах бюджетних програм та по 2 об’єктах триває збір інформації.

За попередніми результатами аудитори вже встановили низку недоліків та порушень, серед яких: неефективне використання бюджетних коштів, використання земель запасу не за призначенням. Більш детальну інформацію буде надано по завершенню контрольних заходів.

На постійному контролю робота з відшкодування виявлених фінансових порушень: відділом забезпечено усунення порушень у загальній сумі 2,3 млн грн. З них 2,2 млн грн – перераховані в бюджет на рахунки казначейства.

Заслухавши звіт, Олег Муратов визначив пріоритетні напрями, які аудитори повинні відпрацювати на об’єктах контролю.

Далі керівники підрозділів доповіли про попередні результати поточних ревізій та аудитів, озвучили проблемні питання, виконання доручень, наданих на попередній апаратній нараді.

По завершенню Олег Муратов підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання, а також дав низку доручень окремим керівникам структурних підрозділів офісу.