У Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах розпочався Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець"


У Держаудитслужбі та її міжрегіональних територіальних органах розпочався перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Вже традиційно конкурс проводиться у двох номінаціях: "Кращий керівник" і "Кращий спеціаліст". У ньому можуть брати участь державні службовці, які обіймають посади державної служби категорій "Б" і "В" та не мають дисциплінарних стягнень. Загальний стаж державної служби учасників конкурсу у номінації "Кращий керівник" повинен становити не менш як три роки (з них на керівних посадах – не менш як один рік). У номінації "Кращий спеціаліст" – не менш як два роки.

Держслужбовці, які беруть участь у конкурсі, мають відповідати таким критеріям (для номінації "Кращий керівник"): лідерство, здатність до креативного мислення, інноваційний підхід у роботі, прийняття ефективних рішень, використання сучасних методів управління, комунікабельність тощо. Для номінації "Кращий спеціаліст" – аналітичні здібності, здатність до самоосвіти, комунікабельність, ерудованість, вміння якісно готувати документи та працювати в команді, надавати пропозиції щодо оптимізації діяльності підрозділу тощо.

Під час першого туру конкурсу державні службовці апарату Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів продемонструють знання Конституції України, законодавства про державну службу, нормативно-правових актів і документів, що регламентують діяльність органів державного фінансового контролю, а також уміння складати документи, знання сучасних комп’ютерних технологій.

Перший тур конкурсу триватиме з 05 березня до 27 квітня 2018 року. За його результатами буде визначено по одному переможцю в кожній номінації від центрального апарату Держаудитслужби та її міжрегіональних територіальних органів. Переможці братимуть участь у наступних етапах конкурсу, які проводитимуть Національне агентство України з питань державної служби та Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.