Південний офіс Держаудитслужби повідомляє, що достовірна інформація за результатами контрольних заходів, проведених працівниками Офісу в рамках чинного законодавства, викладається лише на офіційних сайтах Південного офісу Держаудитслужби та Держаудитслужби України.За інформацію, розповсюджену на інших сайтах, Південний офіс Держаудитслужби відповідальності не несе.

Протягом перших двох місяців 2018 року одеські аудитори забезпечили додаткове надходження до Державного бюджету більше ніж 62 млн грн


У січні-лютому 2018 року державні аудитори апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 66 млн грн. Завдяки роботі аудиторів повернуто до державного та місцевих бюджетів понад 62 млн грн.

Загалом же за результатами проведених з початку року контрольних заходів одеські аудитори виявили втрат на майже 130 млн грн.

Матеріали 8 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 8 досудових розслідувань.

До установи, у якій виявлено порушення, застосовано зупинення операції з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 31 особу притягнуто до адміністративної відповідальності, одну – до дисциплінарної.