Апаратна нарада


Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів нараду за участю керівників структурних підрозділів апарату офісу

На нараді заслухали звіт начальника відділу контролю у галузі промисловості, енергетики, транспорту та фінансових послуг Наталі Стоянової про роботу відділу за перші два місяця 2018 року.

Так, станом на сьогодні працівники відділу закінчили три контрольні заходи. За їх результатами виявлено дуже значні порушення фінансово-бюджетної дисципліни, а також ризикові операції, що можуть призвести до втрат матеріальних ресурсів.

Відділом проводиться системна наполеглива робота щодо відшкодування виявлених порушень, яка дає вагомі результати. Складено 5 протоколів за ст.164-2 КУпАП, які сплачені в повному обсязі. До правоохоронних органів направлено матеріали двох контрольних заходів.

На теперішній час державні аудитори відділу одночасно проводять ревізію та аудит діяльності ДП «Адміністрація морських портів України» та його 3-х філіях, до яких залучені всі працівники відділу.

«Більш детальні показники будуть оголошені пізніше, але треба відмітити дуже серйозне, відповідальне ставлення до роботи всіх фахівців відділу. Щиро дякую за якісно виконану роботу, саме так всім треба працювати», – підсумував звіт начальник офісу Олег Муратов.

Далі в.о. завідувача сектору запобігання та виявлення корупції Захар Зайцев наголосив на посиленні заходів щодо запобіганню корупційних проявів в офісі. Олег Муратов доручив забезпечити вжиття вичерпних заходів щодо виявлення та усунення причин і умов, що можуть сприяти скоєнню правопорушень. Зокрема, провести перевірки правильності та своєчасності ведення Журналу про ознайомлення з обмеженнями, установленими законами України «Про державну службу», «Про запобігання корупції». У разі виявлення недоліків вжити вичерпних заходів з притягнення до відповідальності винних осіб. Посилити контроль за перебуванням протягом робочого дня підлеглих працівників шляхом забезпечення додержання режиму робочого часу та упередження безпідставної відсутності на робочому місті. «Безконтрольності не було і не буде», – наголосив Олег Муратов.

На при кінці наради керівники структурних підрозділів апарату офісу звітували про проведену роботу за минулий тиждень. За всіма розглянутими питаннями начальник офісу Олег Муратов дав відповідні доручення для контролю та виконання.