Під час ревізії в Службі автомобільних доріг у Миколаївській області виявлено фінансових порушень на суму понад 34 млн грн


Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Служби автомобільних доріг у Миколаївській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 34,2 млн грн.

Зокрема, під час робіт із поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) підрядник використав матеріали, які не відповідають нормативним та договірним умовам, що призвело до зайвих витрат бюджетних коштів на суму 17,4 млн грн.

Також під час ремонту автодороги Н-11 в актах виконаних робіт підрядник допустив збільшення вартості експлуатації будівельних машин та механізмів за одиницю часу їх застосування (машино-година), що призвело до завищення загальної вартості виконаних робіт на 2,7 млн грн.

Окрім того, аудитори виявили, що служба витратила 10,5 млн грн на оплату підрядникові будівельних матеріалів, які під час поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате не були використані та яких не було в наявності.

Матеріали ревізії передано до Управління СБУ в Миколаївській області.