Апаратна нарада


Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів офісу.

Відповідно до порядку денного першим про роботу свого підрозділу за два місяця з початку року, а також плани на наступний період доповів начальник відділу контролю у галузі ЖКГ, інфраструктури та зв’язку Костянтин Козланюк.

Так, у січні-лютому 2018 року по галузі послуг проведено 2 контрольних заходи: ревізія комунального підприємства Болградської міської ради «Горводоканал» та аудит діяльності суб’єктів господарювання – КП теплових мереж «Южтеплокомуненерго». Як доповів начальник відділу, заходи результативні, їх результати будуть оголошені після завершення ревізійних дій, аудиторський звіт буде розміщено на сайті Південного офісу Держаудитслужби.

За звітний період відділом складено 2 протоколи, які сплачені в повному обсязі. Про виявленні порушення до правоохоронних органів направлено 1 інформацію.

Матеріали двох попередніх ревізій правоохоронні органи долучили до кримінальних проваджень, та відкрито кримінальні провадження за 2 матеріалами.

На даний час тривають дві планові ревізії фінансово-господарської діяльності.

Після заслуховування Олег Муратов дав доручення звернути особливу увагу на інформацію у скаргах, отриманих від громадян, та визначив пріоритетні напрями, за якими аудитори будуть працювати на зазначених об’єктах.

Далі розглянуто ряд поточних питань щодо діяльності офісу та виконання доручень попередньої наради, про які доповідали керівники відділів. За результатами розгляду цих та інших питань Олег Муратов дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.