Апаратна нарада


Під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова відбулась чергова апаратна нарада, на якій начальники відділів звітували про проведену за минулий тиждень роботу. Також згідно з порядком денним про роботу відділу контролю у соціальній галузі та культури за січень 2018 року доповідала його начальник Тетяна Чебан.

Так, на даний час аудитори відділу закінчили планову ревізію – комунальна установа «Міська клінічна лікарня № 1». Захід результативний, його результати будуть оголошені після завершення всіх ревізійних дій.

За звітний період закінчено ревізію в Одеському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів. Матеріали ревізії передані до правоохоронних органів та долучені до кримінальної справи.

Крім того, закінчено державний фінансовий аудит діяльності Одеського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства за період з 01.01.2015 року по 31.10.2017 року. Аудиторський звіт виставлено на сайті Південного офісу Держаудитслужби в рубриці «Аудиторські звіти за 2018 рік».

Триває за централізованим дорученням ревізія використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Субвенція спрямована на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот в Управлінні соціального захисту населення Лиманської районної державної адміністрації Одеської області.

З 19 лютого розпочато ревізію комунального закладу «Южненська міська лікарня». У найближчих планах – з 22 лютого – розпочати ревізії комунальної установи«Міська клінічна лікарня №5» та комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф».

Олег Муратов визначив пріоритетні напрями, за якими аудитори відпрацюють зазначені об’єкти.

По завершенню Олег Муратов підвів підсумки наради, визначивши конкретні завдання, а також дав низку доручень окремим керівникам структурних підрозділів офісу.