У місті Южне розпочалася ревізія міського бюджету


Сьогодні Олег Муратов офіційно представив керівництву Южненської міської ради групу державних фінансових аудиторів, які з 19 лютого розпочинають ревізію бюджету міста.

На представленні були присутні Южненський міський голова Володимир Новацький, всі керівники об’єктів контролю, представники громадськості та засоби масової інформації.

Ревізійними діями буде охоплено період з 01.01.2015 по 31.01.2018 та перевірені 6 об’єктів: фінансове управління, виконавчий комітет, Фонд комунального майна, управління капітального будівництва та управління освіти, культури, спорту та молодіжної політики міської ради; КЗ «Южненська міська лікарня».

Олег Муратов окреслив напрями роботи державних аудиторів: «У 2018 році ми ставимо пріоритети – перш за все на находження додаткових резервів по наповненню бюджетів. Це пайові внески, оренда і продаж комунального майна, правильність застосування нормативної грошової оцінки, процентної ставки за договорами оренди, які дозволять наповнити бюджет і реалізувати соціальні програми. Є багато резервів і є завдання, які ставить місцева влада на чолі з головою ОДА Максимом Степановим».

Володимир Новацький запевнив аудиторів у тому, що керівництво міста саме зацікавлене у проведенні об’єктивної ревізії та виявленні недоліків для їх подальшої скорішої ліквідації.

Наприкінці Олег Муратов зазначив, що результати роботи державних аудиторів обов’язково будуть представлені посадовим особам міста, а також широкому колу громадськості: «Працювати відкрито – наш головний принцип, тому по завершенню ревізії я особисто озвучу її результати».