Апаратна нарада


Сьогодні начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів нараду за участю першого заступника начальника Валентини Король, керівників структурних підрозділів апарату офісу.

На порядку денному головним питанням було підготовка до розширеного засідання колегії Південного офісу Держаудитслужби, проведення якої заплановано на 9 лютого. Всі начальники підрозділів отримали завдання якісно підготуватись для її проведення.

Далі начальник організаційного відділу Інна Леонова підготувала всебічний аналіз роботи офісу за січень поточного року, відстежила динаміку змін показників у порівнянні з минулим роком, а також доповіла про стан виконання доручень начальника офісу. Вона зазначила, що всіма відділами покращено показники виявлених порушень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Також за січень зросло відшкодування виявлених порушень та перевищило показник минулого року майже у два з половиною рази. Покращено взаємодію з правоохоронними органами. «Але на цьому фоні є низка недоліків, які потребують посилення роботи та на які потрібно звернути увагу», – зазначив Олег Муратов.

В ході наради керівники структурних підрозділів апарату офісу звітували про проведену роботу за минулий тиждень. За всіма розглянутими питаннями були надані відповідні доручення для контролю та виконання.