Завжди бути кращими – ціль одеських аудиторів


29 січня начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів офісу. На порядку денному головне питання: результати розширеного засідання колегії Держаудитслужби за підсумками роботи у 2017 році.

Колегія була присвячена досягненням та результатам роботи служби за попередній рік. Олег Муратов довів результати Рейтингової оцінки діяльності міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби, які на ній оголошені.

Олег Муратов зазначив, що рейтинг проведено вже вдруге і вдруге лідируючу позицію утримують саме працівники апарату Південного офісу. «Це досягнення всіх нас, чудовий приклад злагодженої професійної роботи. Сьогодні я дякую за роботу кожному».

Також Олег Муратов зробив акцент на пріоритетних напрямах роботи Служби в цьому році: «Аудитори повинні працювати на попередження порушень, недопущення їх у подальшому, виявляти недоотримані доходи. Здійснення попереджувального контролю: перевірка державних закупівель і місцеві бюджети – наші пріоритети на 2018 рік».

Далі Олег Муратов звернув увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, Олег Муратов дав відповідні доручення присутнім керівникам та побажав всім вдалого робочого тижня.