Спорт загартовує характер і волю


В Миколаївському фізкультурно-оздоровчому комплексі у день світлого свята Хрещення Господнього відбулася спартакіада серед працівників Південного офісу Держаудитслужби. До засніженого Миколаєва позмагатися у трьох видах спорту (настільний теніс, волейбол та футзал) з’їхались одеські та херсонські аудитори.

Після урочистої церемонії підняття державного прапору, яку довірили капітанам команд, розпочалися спортивні баталії.

Під час турніру спортсмени, несамовито підтримувані завзятими вболівальниками, продемонстрували видовищну і захопливу гру та проявили безкомпромісне прагнення здобути перемогу. Видовищне й динамічне спортивне дійство неабияк захопило не лише учасників, а й уболівальників. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої.

В результаті напружених «боїв» з волейболу команда одеситів посіла перше місце. У змаганнях у футзалі, в яких, до речі, не обійшлося без вилучень, серій пенальті та десятиметрових штрафних ударів, перемогу здобули миколаївські аудитори. Тенісисти теж продемонстрували цікаву напружену гру, переможця змогли визначити тільки після підрахунку балів – команда миколаївських аудиторів.

Наприкінці спартакіади призерів нагородили кубками, медалями та грамотами.