Перші оцінки роботи на першій апаратній нараді


Сьогодні, 16 січня, під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова пройшла перша у новому році апаратна нарада.

На порядку денному – звіти двох підрозділів, а також поточна робота офісу. Але почав Олег Муратов з підведення остаточних підсумків роботи апарату офісу за 2017 рік. «Проаналізувавши роботу всіх підрозділів, хочу відмітити збільшення деяких показників, що позитивно характеризує нашу роботу. Але зупинятися на досягнутому не треба, завдання – активізувати та посилити роботу».

Першою про стан роботи з розгляду звернень депутатів всіх рівнів за 2017 рік звітувала завідувач сектору внутрішнього аудиту Галина Лосюк. Вона зазначила, що за минулий рік до офісу надійшло 120 депутатських звернень, у тому числі: від народних депутатів України – 33; від депутатів Одеської обласної ради – 11; від депутатів органів місцевого самоврядування – 76.

Основні питання, що порушуються у депутатських зверненнях: факти порушень чинного законодавства службовими та посадовими особами підприємств, установ та організацій при використанні бюджетних коштів, про можливі факти корупційних діянь та з вимогами щодо проведення контрольних заходів на тому чи іншому об’єкті контролю (98).

При розгляді звернень постійно здійснюється контроль за термінами надання відповідей, як це і передбачено законодавством України.

Олег Муратов зазначив, що всі депутатські запити та звернення знаходяться на постійному контролі керівництва офісу та керівників галузевих відділів, і наголосив на неприпустимості формального підходу при їх розгляді.

Далі доповідала про роботу з персоналом начальник відділу Ірина Маломанова. Так, впродовж року велася цілеспрямована робота щодо забезпечення реалізації державної кадрової політики у сфері державної служби. Робота носить системний характер і спрямована на посилення кадрового потенціалу, його кар’єрного зростання та підвищення професійної компетентності. Першочерговим завданням відділу є визначення та задоволення фактичної і перспективної потреби Офісу у кваліфікованому персоналі.

Для виконання цих завдань за 2017 рік проведено 17 конкурсів на заміщення вакантних посад держслужбовців категорій «Б» та «В», за результатами яких прийнято на роботу в офіс 50 осіб.

Більшість з них – молоді активні люди у віці 25-35 років. Прагнення омолодити вікову структуру кількісного складу державних службовців отримала свій відгук – і молодь після закінчення навчальних закладів намагається отримати посаду, скориставшись можливістю пройти за конкурсом.

Позитивні результати щодо укомплектування дає робота зі студентами профільних вузів, в тому числі з тими, які проходили практику на базі Південного офісу Держаудитслужби. Так, у другому півріччі четверо студентів подали документи на конкурс, троє з них його пройшли і вже призначені на посади.

2017 рік був оголошений Головою Держаудитслужби Лідією Гавриловою роком навчання, тому в офісі впроваджені нові форми підвищення кваліфікації, зокрема, вебінари та дистанційні курси підвищення кваліфікації, навчання за допомогою онлайн-курсів платформи Prometheus, вивчення англійської мови за допомогою соціального інноваційного проекту Lingva Skills.

Олег Муратов зазначив, що робота з кадрами ведеться на достатньо належному рівні, та подякував працівників відділу за роботу.