На зв’язку – начальники Південного офісу Держаудитслужби


Одним з перших наказів, що затвердив начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов у новому, 2018 році, став Наказ про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній» в офісі. Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Відтепер кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00 «прямі телефонні лінії» будуть проводити:


  • В апараті Південного офісу Держаудитслужби – за номером (048) 728-36-42 начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов;
  • В Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області – за номером (0512) 37-62-65 начальник Управління Денис Яковлєв;
  • В Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області – за номером (0552) 22-64-85 начальник Управління Дмитро Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про створену Південним офісом Держаудитслужби єдину електронну скриньку за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю Одеської, Миколаївської та Херсонської областей.