Апаратна нарада


Сьогодні пройшла чергова апаратна нарада під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова. На порядку денному було звіт начальника організаційного відділу Інни Леонової та поточна робота офісу.

Організаційна діяльність вимагає такої організації управлінського обліку, коли можна визначити результати роботи кожного підрозділу і встановити систему відповідальності для кожного працівника.

Основними напрямками роботи відділу є: планування заходів державного фінансового контролю в офісі; формування звітності про результати роботи та підготовка інформаційних матеріалів; забезпечення взаємодії з місцевими органами державної влади та іншими установами з питань удосконалення державного фінансового контролю; організаційне забезпечення діяльності колегії Південного офісу; забезпечення об’єктивного та системного висвітлення діяльності офісу в ЗМІ; інші завдання керівництва.

Станом на сьогодні відділом організовується виконання 56 контрольних доручень. Формуються плани заходів державного фінансового контролю на квартал та узагальнюються переліки з наявними ризиками допущення фінансових порушень. А також готуються пропозиції щодо внесення змін до планів.

Відділом забезпечено підготовку матеріалів для виступу начальника Південного офісу Держаудитслужби на засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації (вперше за 4 роки), за результатами якого прийнято розпорядження Голови Одеської облдержадміністрації.

Також відділом забезпечується діяльність колегії Південного офісу. За 2017 рік проведено 4 розширених засідання колегії, на яких було розглянуто 21 питання та прийнято 4 постанови.

Постійно здійснюється робота із засобами масової інформації щодо інформування громадськості про результати роботи, висвітлення фактів, які виявлені в ході ревізій, перевірок та аудитів. За матеріалами роботи апарату Офісу протягом 2017 року в засобах масової інформації вийшло 2842 інформаційних повідомлення, що у 2 рази більше у порівнянні з 2016 роком – 1408.

З них у друкованих ЗМІ – 26(14), телесюжетів – 276(73), радіо сюжетів – 44(51), в Інтернет-виданнях – 2496(1268).

В Південному офісі Держаудитслужби працює власний веб-сайт за адресою: http://www.odoblkru.gov.ua, а також сторінка у facebook, де відображається діяльність апарату.

Заслухавши звіт, Олег Муратов подякував за роботу всім працівникам відділу.