Про взаємодію з правоохоронними органами


Одним з питань порядку денного, що розглядалися на апаратній нараді сьогодні, був звіт про роботу відділу взаємодії з правоохоронними органами. Звітувала його начальник Алла Філіпова..


Штатна чисельність відділу – 6 працівників. Відділ забезпечує взаємодію апарату Південного офісу Держаудитслужби при організації проведення планових та позапланових виїзних ревізій, виділенні спеціалістів за дорученнями та зверненнями органів прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро України, підрозділів податкової міліції Державної фіскальної служби України (далі - правоохоронні органи).


За допущення порушень фінансово-бюджетної дисципліни до правоохоронних органів передано 74 матеріали ревізій, з яких до органів Прокуратури – 18 матеріалів ревізій; Служби безпеки – 5; Національної поліції - 51 матеріал ревізій.


За результатами їх розгляду розпочато 39 досудових розслідувань. Долучено до кримінальних проваджень 29 матеріалів.


Крім того, протягом звітного періоду за переданими матеріалами вручено 21 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.


Олег Муратов, подякував працівників відділу за роботу, а підсумовуючи викладене начальником відділу, відмітив, що в цілому взаємодія з правоохоронними органами за останні місяці значно покращилась.