Реалізація антикорупційної політики держави в Південному офісі Держаудитслужби

Відповідно до ст. 18, 19 Закону України «Про запобігання корупції» щодо формування та реалізації антикорупційної політики в державі та виконання вимог Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні «Антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки», В Південному офісі Держаудитслужби впроваджено системний підхід до запобігання проявам корупції.

В структурних підрозділах додатково вивчені вимоги вищезазначеного Закону для посилення контролю за усуненням передумов виникнення проявів корупції у повсякденній діяльності працівників.

Відповідно до розділу VI Закону України «Про запобігання корупції» на економічних заняттях були розглянуті та вивчені Правила етичної поведінки державних службовців.

Також на економічному навчанні були опрацьовані:

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

Роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю, затверджене рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції 11 серпня 2016 р. № 3.

На виконання доручення Державної аудиторської служби України «Про запобігання проявам корупції в органах Держаудитслужби» була проведена виробнича нарада в колективах щодо неухильного дотримання працівниками вимог антикорупційного законодавства, проведено економічне навчання та ознайомлено кожного працівника під особистий підпис зі змістом інформації Держаудитслужби України.