19 травня 2017 року                                                                                                       

Шановні представники засобів масової інформації!        Запрошуємо Вас на Розширене засідання колегії під головуванням начальника Південного офісу Держаудитслужби Олега Муратова.
        У заході візьмуть участь Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов та заступник Голови Державної аудиторської служби України Юлія Солянік.
        Колегія відбудеться 23 травня 2017 року за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 4 (3-й поверх, зала засідань).

        Початок заходу – о 10 годині.

        Основне питання для розгляду на колегії – підсумки роботи Південного офісу Держаудитслужби за січень-квітень 2017.
        Також будуть розглянуті результати ревізії виконання бюджету Овідіопольського району, закладів освіти і культури регіону.
     Для отримання більш детальної інформації про результати закінчених контрольних заходів, а також для прямого спілкування з керівництвом Офісу у форматі інтерв’ю пропонуємо звертатись в прес-службу Південного офісу Держаудитслужби. Телефон для довідок: (048) 722-31-80 (контактна особа – Інга Дойчева).

До уваги

        Довіра громадськості до Держаудитслужби формується на основі відкритості, удосконалення звітності, використання моделей прозорості в роботі аудиторів.
        З огляду на активний розвиток інформаційного суспільства забезпечення прозорості і відкритості в діяльності Офісу набуває все більшої актуальності.
         Основним з пріоритетів в роботі Південного офісу Держаудитслужби в поточному році: